Terug naar aanbod

Purmerend, Volume 117

imagethumb imagethumb imagethumb imagethumb imagethumb
Adres: Volume 117
Plaats: Purmerend
Prijs: € 1.850,- per maand ex. BTW
Status: Te huur en te koop
Soort object: Bedrijfsruimte
Oppervlakte: 230 m2
Bijzonderheden: Locatie, locatie, locatie
Brochure: brochureDownload brochure
Bezichtiging aanvragen: Bezichtiging aanvragen
€ 1.850,- per maand ex. BTW

Omschrijving

Welkom op de volume 117

Bent u op zoek naar een multifunctioneel bedrijfspand om daarin uw onderneming te vestigen dan is dit wellicht uw kans. Deze ruime bedrijfsruime van bijna 230 m2 is gevestigd in een mooi complex maar met een eigen ingang.

Voor de deur heeft u vier parkeerplaatsen tot uw beschikking waardoor parkeren nooit een probleem is. Natuurlijk is er in de buurt ook een bushalte mocht iemand van het openbaar vervoer gebruik willen maken.

Bij binnenkomst heeft u een ruime ontvangstbali e met daarachter ruimte voor vier werkplekken. Gaat u naar rechts dan komt u in de Kantine voorzien van een ruime trapkastwaar ook de kitchenette aanwezig is.

Gaat u de deur door vanuit de kantine dan komt u hier bij de toiletruimte en het ruime archief/magazijn.

Deze indeling is nu van toepassing maar het staat u natuurlijk vrij om dit te veranderen. U zou er zelfs een geheel open ruimte van kunnen maken.

Op de eerste verdieping treft u een volledig open ruimte welke volledig naar wens is in te vullen.

De mooie raampartijen aan de voorzijde zorgen voor meer dan voldoende natuurlijk licht op zowel de begane grond en de eerste verdieping.

Natuurlijk is het de bedoeling dat er hard gewerkt word maar hoe fijn is het dat u ,of uw medewerkers, in de pauze een wandeling kan maken in het naast gelegen park langs de Golfbaan om even het hoofd leeg te maken.

Heeft u tussen de middag geen trek in het broodje van thuis of heeft u belangrijke klanten dan is een luxe broodje zo bezorgd of gehaald bij Warrie Knarrie welke letterlijk om de hoek is gevestigd.

Kortom dit pand geeft meer dan genoeg mogelijkheden en gevestigd op een goede locatie.

Interesse of wilt u het bezichtigen neem van contact met ons op.

 

Huurprijs € 1850,- excl btw. per maand

Contractduur 5+5 jaar (speciale wensen zijn bespreekbaar).

Koopprijs € 349.000.- k.k.

Beschikbaar vanaf september 2025.

 

De huidige indeling is:

Parkeren

Voor het bedrijfspand heeft u vier parkeerplekken ter beschikking.

Begane grond;

Kantoor met ontvangstbalie, ruime kantine met kitchenette beide voorzien van een systeem plafond en gestucte wanden en mooie raampartijen, volledig betegeld toilet en een ruim archief (lees magazijn).

Eerste etage;

De eerste etage is een blank canvas waar de volledige 113m2 één open ruimte is. Voorzien van een tegelvloer en systeem plafond.

Verwarming

Stadsverwarming / Radiatoren over de volledige breedte van de gevel.



AVG Verzoek  |  Privacy Statement  |  Bemiddelingsvoorwaarden  |  Sitemap  |  Disclaimer  |  Gedragscode BVVB  |  Klachtenprotocol klachtenprocedure Quadyck